Ten fantastyczny apartamentowiec położony jest w atrakcyjnej lokalizacji nad piękną plażą i posiada siedem różnych apartamentów. Obiekt został gruntownie wyremontowany i zmodernizowany w 2004 roku i z powodzeniem funkcjonuje jako obiekt turystyczny. Jest to idealna okazja dla osób poszukujących udanego biznesu w branży turystycznej, ale także dla tych, którzy szukają domu rodzinnego.

W budynku znajduje się siedem mieszkań o różnej wielkości i układzie. W piwnicy znajduje się przestronny apartament (32m2) z dużym tarasem wychodzącym na basen i otaczającą strefę relaksu. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się cztery dwupokojowe apartamenty oraz dwa apartamenty na poddaszu, w których komfortowo pomieszczą się maksymalnie trzy osoby.

Obok budynku znajduje się przestronny basen z podgrzewaną wodą (32 m2), który jest idealnym miejscem do wypoczynku i kąpieli słonecznych. Każde mieszkanie posiada klimatyzację, elewację termiczną, żaluzje aluminiowe i jest wyposażone w wysokiej jakości parkiet.

Dodatkowo obwód wyposażony jest w wysokiej jakości meble i inny sprzęt. Budynek oferuje piękny widok na otaczającą przyrodę i morze i znajduje się zaledwie 100 m od plaży z piaszczystymi i betonowymi częściami oraz w pobliżu restauracji. Do sklepów i innych obiektów jest około 5,0 km.

Własność obiektu jest uporządkowana i wolna od jakichkolwiek obciążeń. Do obiektu przynależy siedem miejsc parkingowych.

Wyślij zapytanie

Bonum nekretnine
Prawa autorskie © 2024. , Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z użytkowania, w tym w celu personalizacji reklam i treści. Klikając "Akceptuję", akceptujesz wszystkie pliki cookie.