Na sprzedaż piękny nowy bliźniak z basenem i tarasem na dachu, Tribunj. Dom składa się z parteru i drugiego piętra oraz tarasu na dachu. Na parterze znajduje się salon z kuchnią i jadalnią w jednym, łazienka oraz zewnętrzna komórka lokatorska. Przed częścią dzienną tarasu basen zewnętrzny o powierzchni 16,71 m2 z dziedzińcem i ogrodem. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie, korytarz i łazienka. Również wewnętrzne schody prowadzą na taras na dachu o powierzchni 41.73 m2.
Rozpoczęcie budowy 01.2024. lata. Budynek budowany jest przez renomowanego lokalnego inwestora. Dom będzie wysokiej jakości wybudowany i wyposażony (ogrzewanie podłogowe za pomocą pompy ciepła, klimatyzacja w salonie i sypialniach, podgrzewany basen, elektryczne rolety,...).
Nektenina położona jest w spokojnej części Tribunj, zaledwie 600 m od morza i centrum miasta. Sam Tribunj jest typową dalmatyńską miejscowością, która oferuje swoim mieszkańcom wysokiej jakości pobyt przez cały rok kalendarzowy.
Uwaga: w reklamie wykorzystano rendery.

Wyślij zapytanie

Bonum nekretnine
Prawa autorskie © 2024. , Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z użytkowania, w tym w celu personalizacji reklam i treści. Klikając "Akceptuję", akceptujesz wszystkie pliki cookie.